Sparta Nijkerk

Programma Hoofdklasse B 2016/2017

Programma Hoodklasse B seizoen 2016/2017

20 augustus
ACV – SC Genemuiden
CSV Apeldoorn – AZSV
Eemdijk – ASV Dronten
Excelsior ’31 – SDV Barneveld
Flevo Boys – NSC
SDC Putten – Oranje Nassau
Sparta Nijkerk – DOVO
Staphorst – Urk

Wedstrijddag 2
27 augustus
ASV Dronten – Staphorst
AZSV – SDC Putten
DOVO – Eemdijk
NSC – ACV
Oranje Nassau – CSV Apeldoorn
SC Genemuiden – Flevo Boys
SDV Barneveld – Sparta Nijkerk
Urk – Excelsior ’31

Wedstrijddag 3
3 september
ACV – SDV Barneveld
CSV Apeldoorn – ASV Dronten
Eemdijk – Staphorst
Excelsior ’31 – DOVO
Flevo Boys – Sparta Nijkerk
NSC – AZSV
SC Genemuiden – Oranje Nassau
SDC Putten – Urk

Wedstrijddag 4
10 september
ASV Dronten – SDC Putten
AZSV – ACV
DOVO – CSV Apeldoorn
Oranje Nassau – Flevo Boys
SDV Barneveld – NSC
Sparta Nijkerk – Eemdijk
Staphorst – Excelsior ’31
Urk – SC Genemuiden

Wedstrijddag 5
17 september
ACV – Eemdijk
AZSV – SDV Barneveld
CSV Apeldoorn – Excelsior ’31
Flevo Boys – DOVO
NSC – Urk
Oranje Nassau – Sparta Nijkerk
SC Genemuiden – ASV Dronten
SDC Putten – Staphorst

Wedstrijddag 6
24 september
ASV Dronten – NSC
DOVO – AZSV
Eemdijk – Flevo Boys
Excelsior ’31 – ACV
SDV Barneveld – SDC Putten
Sparta Nijkerk – CSV Apeldoorn
Staphorst – SC Genemuiden
Urk – Oranje Nassau

Wedstrijddag 7
1 oktober
ACV – Urk
AZSV – Staphorst
Flevo Boys – CSV Apeldoorn
NSC – Excelsior ’31
Oranje Nassau – ASV Dronten
SC Genemuiden – Sparta Nijkerk
SDC Putten – Eemdijk
SDV Barneveld – DOVO

Wedstrijddag 8
8 oktober
ASV Dronten – AZSV
CSV Apeldoorn – SDC Putten
DOVO – SC Genemuiden
Eemdijk – Oranje Nassau
Excelsior ’31 – Flevo Boys
Sparta Nijkerk – NSC
Staphorst – ACV
Urk – SDV Barneveld

Wedstrijddag 9
15 oktober
ACV – ASV Dronten
AZSV – Sparta Nijkerk
NSC – CSV Apeldoorn
Oranje Nassau – DOVO
SC Genemuiden – Eemdijk
SDC Putten – Excelsior ’31
SDV Barneveld – Staphorst
Urk – Flevo Boys

Wedstrijddag 10
29 oktober
ASV Dronten – Urk
CSV Apeldoorn – SC Genemuiden
DOVO – NSC
Eemdijk – SDV Barneveld
Excelsior ’31 – AZSV
Flevo Boys – ACV
Sparta Nijkerk – SDC Putten
Staphorst – Oranje Nassau
TWEEDE PERIODE

Wedstrijddag 11
5 november
ACV – Sparta Nijkerk
AZSV – Urk
CSV Apeldoorn – Eemdijk
Flevo Boys – ASV Dronten
NSC – Staphorst
Oranje Nassau – Excelsior ’31
SC Genemuiden – SDV Barneveld
SDC Putten – DOVO

Wedstrijddag 12
12 november
ACV – SDC Putten
ASV Dronten – DOVO
AZSV – SC Genemuiden
Excelsior ’31 – Eemdijk
NSC – Oranje Nassau
SDV Barneveld – Flevo Boys
Staphorst – CSV Apeldoorn
Urk – Sparta Nijkerk

Wedstrijddag 13
26 november
CSV Apeldoorn – SDV Barneveld
DOVO – ACV
Eemdijk – Urk
Flevo Boys – Staphorst
Oranje Nassau – AZSV
SC Genemuiden – Excelsior ’31
SDC Putten – NSC
Sparta Nijkerk – ASV Dronten

Wedstrijddag 14
3 december
ACV – CSV Apeldoorn
AZSV – Eemdijk
Excelsior ’31 – ASV Dronten
NSC – SC Genemuiden
SDC Putten – Flevo Boys
SDV Barneveld – Oranje Nassau
Staphorst – Sparta Nijkerk
Urk – DOVO

Wedstrijddag 15
10 december
ASV Dronten – SDV Barneveld
CSV Apeldoorn – Urk
DOVO – Staphorst
Eemdijk – NSC
Flevo Boys – AZSV
Oranje Nassau – ACV
SC Genemuiden – SDC Putten
Sparta Nijkerk – Excelsior ’31

Wedstrijddag 16
14 januari
ASV Dronten – Eemdijk
AZSV – CSV Apeldoorn
DOVO – Sparta Nijkerk
NSC – Flevo Boys
Oranje Nassau – SDC Putten
SC Genemuiden – ACV
SDV Barneveld – Excelsior ’31
Urk – Staphorst

Wedstrijddag 17
21 januari
ACV – NSC
CSV Apeldoorn – Oranje Nassau
Eemdijk – DOVO
Excelsior ’31 – Urk
Flevo Boys – SC Genemuiden
SDC Putten – AZSV
Sparta Nijkerk – SDV Barneveld
Staphorst – ASV Dronten

Wedstrijddag 18
28 januari
ASV Dronten – CSV Apeldoorn
AZSV – NSC
DOVO – Excelsior ’31
Oranje Nassau – SC Genemuiden
SDV Barneveld – ACV
Sparta Nijkerk – Flevo Boys
Staphorst – Eemdijk
Urk – SDC Putten

Wedstrijddag 19
4 februari
ACV – AZSV
CSV Apeldoorn – DOVO
Eemdijk – Sparta Nijkerk
Excelsior ’31 – Staphorst
Flevo Boys – Oranje Nassau
NSC – SDV Barneveld
SC Genemuiden – Urk
SDC Putten – ASV Dronten

Wedstrijddag 20
11 februari
ASV Dronten – SC Genemuiden
DOVO – Flevo Boys
Eemdijk – ACV
Excelsior ’31 – CSV Apeldoorn
SDV Barneveld – AZSV
Sparta Nijkerk – Oranje Nassau
Staphorst – SDC Putten
Urk – NSC
DERDE PERIODE

Wedstrijddag 21
18 februari
ACV – Excelsior ’31
AZSV – DOVO
CSV Apeldoorn – Sparta Nijkerk
Flevo Boys – Eemdijk
NSC – ASV Dronten
Oranje Nassau – Urk
SC Genemuiden – Staphorst
SDC Putten – SDV Barneveld

Wedstrijddag 22
11 maart
ASV Dronten – Flevo Boys
DOVO – SDC Putten
Eemdijk – CSV Apeldoorn
Excelsior ’31 – Oranje Nassau
SDV Barneveld – SC Genemuiden
Sparta Nijkerk – ACV
Staphorst – NSC
Urk – AZSV

Wedstrijddag 23
18 maart
ACV – Staphorst
AZSV – ASV Dronten
Flevo Boys – Excelsior ’31
NSC – Sparta Nijkerk
Oranje Nassau – Eemdijk
SC Genemuiden – DOVO
SDC Putten – CSV Apeldoorn
SDV Barneveld – Urk

Wedstrijddag 24
25 maart
ASV Dronten – ACV
CSV Apeldoorn – NSC
DOVO – Oranje Nassau
Eemdijk – SC Genemuiden
Excelsior ’31 – SDC Putten
Flevo Boys – Urk
Sparta Nijkerk – AZSV
Staphorst – SDV Barneveld

Wedstrijddag 25
1 april
ACV – Flevo Boys
AZSV – Excelsior ’31
NSC – DOVO
Oranje Nassau – Staphorst
SC Genemuiden – CSV Apeldoorn
SDC Putten – Sparta Nijkerk
SDV Barneveld – Eemdijk
Urk – ASV Dronten

Wedstrijddag 26
8 april
ASV Dronten – Oranje Nassau
CSV Apeldoorn – Flevo Boys
DOVO – SDV Barneveld
Eemdijk – SDC Putten
Excelsior ’31 – NSC
Sparta Nijkerk – SC Genemuiden
Staphorst – AZSV
Urk – ACV

Wedstrijddag 27
22 april
CSV Apeldoorn – Staphorst
DOVO – ASV Dronten
Eemdijk – Excelsior ’31
Flevo Boys – SDV Barneveld
Oranje Nassau – NSC
SC Genemuiden – AZSV
SDC Putten – ACV
Sparta Nijkerk – Urk

Wedstrijddag 28
29 april
ACV – DOVO
ASV Dronten – Sparta Nijkerk
AZSV – Oranje Nassau
Excelsior ’31 – SC Genemuiden
NSC – SDC Putten
SDV Barneveld – CSV Apeldoorn
Staphorst – Flevo Boys
Urk – Eemdijk

Wedstrijddag 29
6 mei
ASV Dronten – Excelsior ’31
CSV Apeldoorn – ACV
DOVO – Urk
Eemdijk – AZSV
Flevo Boys – SDC Putten
Oranje Nassau – SDV Barneveld
SC Genemuiden – NSC
Sparta Nijkerk – Staphorst

Wedstrijddag 30
13 mei
ACV – Oranje Nassau
AZSV – Flevo Boys
Excelsior ’31 – Sparta Nijkerk
NSC – Eemdijk
SDC Putten – SC Genemuiden
SDV Barneveld – ASV Dronten
Staphorst – DOVO
Urk – CSV Apeldoorn