Sparta Nijkerk

Programma Hoofdklasse B 2018/2019

Eerste periode

Wedstrijddag 1
1 september
AZSV – SDC Putten
Buitenpost – DUNO D.
CSV Apeldoorn – Urk
Excelsior ’31 – ACV
Flevo Boys – Staphorst
SC Genemuiden – DETO Twenterand
Sparta Nijkerk – SVZW
WHC – Berkum

Wedstrijddag 2
8 september
ACV – SC Genemuiden
Berkum – CSV Apeldoorn
DETO Twenterand – Sparta Nijkerk
DUNO D. – Flevo Boys
SDC Putten – Excelsior ’31
Staphorst – Buitenpost
SVZW – WHC
Urk – AZSV

Wedstrijddag 3
15 september
AZSV – DETO Twenterand
Buitenpost – Berkum
CSV Apeldoorn – ACV
Flevo Boys – SDC Putten
SC Genemuiden – Excelsior ’31
Sparta Nijkerk – Staphorst
SVZW – Urk
WHC – DUNO D.

Wedstrijddag 4
22 september
ACV – AZSV
Berkum – Sparta Nijkerk
DETO Twenterand – Flevo Boys
DUNO D. – CSV Apeldoorn
Excelsior ’31 – SVZW
SDC Putten – SC Genemuiden
Staphorst – WHC
Urk – Buitenpost

Wedstrijddag 5
29 september
AZSV – Flevo Boys
Buitenpost – ACV
CSV Apeldoorn – SC Genemuiden
Sparta Nijkerk – DUNO D.
Staphorst – Berkum
SVZW – SDC Putten
Urk – DETO Twenterand
WHC – Excelsior ’31

Wedstrijddag 6
6 oktober
ACV – Staphorst
Berkum – SVZW
DETO Twenterand – Buitenpost
DUNO D. – Urk
Excelsior ’31 – AZSV
Flevo Boys – Sparta Nijkerk
SC Genemuiden – WHC
SDC Putten – CSV Apeldoorn

Wedstrijddag 7
13 oktober
Buitenpost – Excelsior ’31
CSV Apeldoorn – Flevo Boys
DUNO D. – ACV
Sparta Nijkerk – AZSV
Staphorst – DETO Twenterand
SVZW – SC Genemuiden
Urk – Berkum
WHC – SDC Putten

Wedstrijddag 8
20 oktober
ACV – WHC
AZSV – Buitenpost
Berkum – DUNO D.
DETO Twenterand – CSV Apeldoorn
Excelsior ’31 – Urk
Flevo Boys – SVZW
SC Genemuiden – Sparta Nijkerk
SDC Putten – Staphorst

Wedstrijddag 9
27 oktober
Berkum – ACV
DETO Twenterand – Excelsior ’31
DUNO D. – SC Genemuiden
Sparta Nijkerk – SDC Putten
Staphorst – AZSV
SVZW – CSV Apeldoorn
Urk – Flevo Boys
WHC – Buitenpost

Wedstrijddag 10
3 november
ACV – Urk
AZSV – DUNO D.
Buitenpost – SVZW
CSV Apeldoorn – Sparta Nijkerk
Excelsior ’31 – Staphorst
Flevo Boys – WHC
SC Genemuiden – Berkum
SDC Putten – DETO Twenterand

Tweede periode

Wedstrijddag 11
17 november
ACV – SDC Putten
Berkum – Flevo Boys
CSV Apeldoorn – WHC
DUNO D. – Excelsior ’31
SC Genemuiden – AZSV
Sparta Nijkerk – Buitenpost
SVZW – DETO Twenterand
Urk – Staphorst

Wedstrijddag 12
24 november
AZSV – SVZW
Buitenpost – CSV Apeldoorn
DETO Twenterand – ACV
Excelsior ’31 – Berkum
Flevo Boys – SC Genemuiden
SDC Putten – Urk
Staphorst – DUNO D.
WHC – Sparta Nijkerk

Wedstrijddag 13
1 december
Berkum – SDC Putten
CSV Apeldoorn – Excelsior ’31
DUNO D. – DETO Twenterand
Flevo Boys – ACV
SC Genemuiden – Buitenpost
Sparta Nijkerk – Urk
SVZW – Staphorst
WHC – AZSV

Wedstrijddag 14
8 december
ACV – SVZW
AZSV – CSV Apeldoorn
Buitenpost – Flevo Boys
DETO Twenterand – Berkum
Excelsior ’31 – Sparta Nijkerk
SDC Putten – DUNO D.
Staphorst – SC Genemuiden
Urk – WHC

Wedstrijddag 15
15 december
AZSV – Berkum
Buitenpost – SDC Putten
CSV Apeldoorn – Staphorst
Flevo Boys – Excelsior ’31
SC Genemuiden – Urk
Sparta Nijkerk – ACV
SVZW – DUNO D.
WHC – DETO Twenterand

Wedstrijddag 16
19 januari
ACV – CSV Apeldoorn
Berkum – Buitenpost
DETO Twenterand – AZSV
DUNO D. – WHC
Excelsior ’31 – SC Genemuiden
SDC Putten – Flevo Boys
Staphorst – Sparta Nijkerk
Urk – SVZW

Wedstrijddag 17
26 januari
AZSV – Excelsior ’31
Buitenpost – DETO Twenterand
CSV Apeldoorn – SDC Putten
Sparta Nijkerk – Flevo Boys
Staphorst – ACV
SVZW – Berkum
Urk – DUNO D.
WHC – SC Genemuiden

Wedstrijddag 18
3 februari
ACV – Buitenpost
Berkum – Staphorst
DETO Twenterand – Urk
DUNO D. – Sparta Nijkerk
Excelsior ’31 – WHC
Flevo Boys – AZSV
SC Genemuiden – CSV Apeldoorn
SDC Putten – SVZW

Wedstrijddag 19
9 februari
Buitenpost – AZSV
CSV Apeldoorn – DETO Twenterand
DUNO D. – Berkum
Sparta Nijkerk – SC Genemuiden
Staphorst – SDC Putten
SVZW – Flevo Boys
Urk – Excelsior ’31
WHC – ACV

Wedstrijddag 20
16 februari
ACV – DUNO D.
AZSV – Sparta Nijkerk
Berkum – Urk
DETO Twenterand – Staphorst
Excelsior ’31 – Buitenpost
Flevo Boys – CSV Apeldoorn
SC Genemuiden – SVZW
SDC Putten – WHC

Derde periode

Wedstrijddag 21
9 maart
Berkum – SC Genemuiden
DETO Twenterand – SDC Putten
DUNO D. – AZSV
Sparta Nijkerk – CSV Apeldoorn
Staphorst – Excelsior ’31
SVZW – Buitenpost
Urk – ACV
WHC – Flevo Boys

Wedstrijddag 22
16 maart
ACV – Berkum
AZSV – Staphorst
Buitenpost – WHC
CSV Apeldoorn – SVZW
Excelsior ’31 – DETO Twenterand
Flevo Boys – Urk
SC Genemuiden – DUNO D.
SDC Putten – Sparta Nijkerk

Wedstrijddag 23
23 maart
ACV – DETO Twenterand
Berkum – Excelsior ’31
CSV Apeldoorn – Buitenpost
DUNO D. – Staphorst
SC Genemuiden – Flevo Boys
Sparta Nijkerk – WHC
SVZW – AZSV
Urk – SDC Putten

Wedstrijddag 24
6 april
AZSV – SC Genemuiden
Buitenpost – Sparta Nijkerk
DETO Twenterand – SVZW
Excelsior ’31 – DUNO D.
Flevo Boys – Berkum
SDC Putten – ACV
Staphorst – Urk
WHC – CSV Apeldoorn

Wedstrijddag 25
13 april
Berkum – DETO Twenterand
CSV Apeldoorn – AZSV
DUNO D. – SDC Putten
Flevo Boys – Buitenpost
SC Genemuiden – Staphorst
Sparta Nijkerk – Excelsior ’31
SVZW – ACV
WHC – Urk

Wedstrijddag 26
20 april
ACV – Flevo Boys
AZSV – WHC
Buitenpost – SC Genemuiden
DETO Twenterand – DUNO D.
Excelsior ’31 – CSV Apeldoorn
SDC Putten – Berkum
Staphorst – SVZW
Urk – Sparta Nijkerk

Wedstrijddag 27
4 mei
AZSV – Urk
Buitenpost – Staphorst
CSV Apeldoorn – Berkum
Excelsior ’31 – SDC Putten
Flevo Boys – DUNO D.
SC Genemuiden – ACV
Sparta Nijkerk – DETO Twenterand
WHC – SVZW

Wedstrijddag 28
11 mei
ACV – Excelsior ’31
Berkum – WHC
DETO Twenterand – SC Genemuiden
DUNO D. – Buitenpost
SDC Putten – AZSV
Staphorst – Flevo Boys
SVZW – Sparta Nijkerk
Urk – CSV Apeldoorn

Wedstrijddag 29
18 mei
AZSV – ACV
Buitenpost – Urk
CSV Apeldoorn – DUNO D.
Flevo Boys – DETO Twenterand
SC Genemuiden – SDC Putten
Sparta Nijkerk – Berkum
SVZW – Excelsior ’31
WHC – Staphorst

Wedstrijddag 30
25 mei
ACV – Sparta Nijkerk
Berkum – AZSV
DETO Twenterand – WHC
DUNO D. – SVZW
Excelsior ’31 – Flevo Boys
SDC Putten – Buitenpost
Staphorst – CSV Apeldoorn
Urk – SC Genemuiden