Nieuws

30 augustus 2022

2e Veteranendag wederom een succes

Op zaterdag 27 augustus kwamen de oud-gedienden van onze club weer bij elkaar om de oude doos nog eens een keertje om te draaien. In een speciaal daarvoor gereserveerde hoek van de tribune konden de heren getuige zijn van de winstpartij op DVS ’33, het nieuwe veld en de werking van de nieuwe beregeningsinstallatie. In de rust presenteerden ‘de meiden van Gert’ een lekker kopje koffie op de tribune.

Na afloop werd er gezellig bijgepraat op Perron ’31, waar ‘de J’s’, met Jack du Bois in de gelederen zorgden voor de muzikale begeleiding. Het zonnetje, een hapje en een drankje, maar ook veel gezelligheid maakten het zeer waarschijnlijk dat er een nieuwe traditie bij onze mooie club is ontstaan. Ter herinnering aan deze editie kreeg iedere deelnemer een medaille uitgereikt.

Om deze site goed te laten functioneren maken wij gebruik van cookies. Accepteer deze door op de knop "Accepteer cookies" te klikken.