Zaterdag 17 mei jongstleden tekenden enkele stafleden en spelers onder het toeziend oog van de tevreden ogende bestuursleden Hugo van der Horn en Cees Klaassen hun contract.
Op de foto’s van Lodi Schoon zien we keeperstrainer Fabian Bouwman, verzorger Ronald Slieker en de Nijkerkse jonkies Rick Knoop (nieuw tweejarig contract) en Danny Brouwer. Danny en Rick zijn even oud en ook nog eens op dezelfde dag jarig en voetbalden in de jeugd ook al jaren met elkaar (zie de foto van de C1 van enkele jaren geleden en een foto die we van Arie Knoop kregen gemaild). Dat kleintjes groter worden zien we op de foto van Rick en Danny onder het reclamebord van onze hoofdsponsor BONI.
Rick Knoop en Danny Brouwer speelden samen in de E1 van Sparta Nijkerk
Rick en Danny speelden in het seizoen 2008/2009 ook samen in de C1 van Sparta Nijkerk
De nieuwe spelers Brian Willemse (keeper) en Guillermo Pengel kwamen eveneens naar Nijkerk om hun contract van een handtekening te voorzien. In de kleedkamer nam Geurt Renes de maat van de kleding van de heren op en showden zij al even hun nieuwe outfit.
Ook met Marco Elders werd overeenstemming bereikt voor het nieuwe seizoen. Hij zal zijn contract deze week ondertekenen.
Zo langzamerhand worden de contouren van de nieuwe A-selectie duidelijk. Ook die van de technische staf, die, zoals onze wens was, in tact blijft. Met Simon Ouaali werd al eerder overeenstemming bereikt. Wij zijn ook nog in gesprek met Klaas Cozijnsen en René Verdonck.
Kortom, het ziet er goed uit. De komende weken meer nieuws op onze website.