Het sponsorschap van Bouw Logistic Services is misschien wel één van de langstlopende in de geschiedenis van de club en als het aan het oer- Nijkerkse bedrijf ligt blijft dat nog wel even zo. Onlangs werd namelijk de toezegging gedaan dat de samenwerking tussen Bouw LS en Sparta Nijkerk nog minstens 10 jaar zal worden voortgezet. “Dat een ondernemer zich zo lang wil verbinden aan onze club geeft wel aan dat we nauw aan elkaar zijn verbonden. Onze club heeft weinig te klagen over de ondersteuning door het lokale (en regionale!) bedrijfsleven maar als een hondstrouwe sponsor zich voor nog eens 10 jaar aan Sparta Nijkerk wil verbinden en daarbij haar contract ook nog eens upgrade van Diamant naar Briljant dan zijn we daar extra blij mee maar ook nog eens apetrots”, aldus het bestuur van de Businessclub.
“Wij zijn als familie én als bedrijf al jaren nauw verbonden met Sparta Nijkerk. We komen er in welke hoedanigheid dan ook al jaren met plezier over de vloer en dat geeft ons enorm veel voldoening. De club ligt ons én veel van onze medewerkers na aan het hart. Dat drukken we graag uit in een meerjarige sponsorovereenkomst in de hoop dat de club niet alleen haar ambities kan blijven nastreven maar ook blijft zorgen voor de gezelligheid die we er steeds weer vinden”, aldus Martien Bouw
De bedrijfsnaam van Bouw Logistic Services prijkt inderdaad als prominent lid van de Businessclub al jaren op shirts en boarding op en rond de velden (en sinds kort ook op de LED- boarding op het complex, overigens ook al mede mogelijk gemaakt door Bouw LS) maar zal binnenkort ook op het in het Businesshome gebruikte glaswerk terugkomen.
Leuk detail: zowel Bouw Logistic Services als Sparta Nijkerk zijn op weg naar het honderdjarig bestaan. Geen toeval dus dat partijen zich tot elkaar aan getrokken voelen.
